Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Leke Dizisi Final mi Yapacak? Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Sürecek?

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...

Leke Dizisi Final mi Yapacak? Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Sürecek?

Burak Sevinç’in ve Melis Sezen’in başrollerini paylaştığı Leke dizisi aslında beğenildi. Zaten konu  olarak Binbir Gece dizisine benzetilen dizi ilk bölümü ile yayın hayatına salı günü başladı.

Başrol oyuncularından Burak Sevinç’in eski dizisi SÖZ dizi ekibinin de desteği ile burada başarılı olacağını göstermiştir. Reklamı çok yapıldı, çok konuşuldu fakat kıyaslama yapmak gibi olmasın ama diğer dizilere göre beklentinin altında bir izlenme aldı.

Leke Dizisi Reytingleri

Leke dizisi 1. bölüm 16 nisan 2019 salı akşamı 3.68 reyting ile kendisine ancak 10. sırada yer bulabildi. AB ve ABC1 reyting gruplarında daha iyi bir sonuç almış olmasına rağmen yaklaşık 3 milyona yakın kişinin izlediği birinci bölüm Tims B Yapım’ın beklentilerinin altında kaldı diyebiliriz.

Bunun büyük nedenlerinden biri de Salı akşamları önemli ve sürekli reytinglerde üstte olan iki dizinin olmasıdır. 1. Dizi Kadın dizisi 2.dizi ise EDHO dizisidir. Bu diziler uzun süredir ekranda ve reytinglerde üst sıralarda yer almaktadır.

Görüşmeler doğrultusunda yaz sezonu boyunca da devam edecek dizi belki yaz sezonun en önemli dizilerinden biri olacağı kesin gözü ile bakılıyor. Büyük ihtimalle hedef buydu zaten.

2019 Yaz Sezonun En Önemli Dizisi Leke Olabilir

Leke Ne Zaman Final Yapacak?

Leke dizisinin planlandığı şekilde devam ederse yaklaşık olarak 10 – 15 Haftalık bir süreç bekleniyor.  Tabi bu planların alacağı reytingler ile doğru orantılı olacağını söyleyebiliriz. Yaz sezonu boyunca devam ettiğini düşünürsek ve reytingler de başarılı olursa önümüzdeki yıl güzel bir dizi bizi bekleyeceğini söyleyebiliriz.

Umarız reytinglerde umduğu başarıyı yakalayıp bu kadar emeğin karşılığını alacaklarını ümit ediyoruz. Başarılar.

Kullanıcı
Admin
Kanalda toplam 755 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.