Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Akşın Çukur dizisinden neden ayrıldı? İlayda Alişan Neden Ayrıldı

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...

Akşın Çukur dizisinden neden ayrıldı? İlayda Alişan Neden Ayrıldı

Sezon finaline 5 hafta kala Çukur dizisinde bir ölüm olayı daha yaşanıyor. Koçovalılar henüz Sena’nın (Dilan Çiçek Deniz) yasını tutamadan bu kez Akşın’ın (İlayda Alişan) ölüm haberiyle yıkılıyor. Dizide uzun süredir sadece eli görünen Yüzüklü lakaplı kötü adamın Yücel (Tansu Biçer) olduğu geçen pazartesi yayınlanan bölümde ortaya çıkmış ve Yücel mezarlık ziyaretine gitmek için evden çıkan Akşın’ı kaçırmıştı.

 

Yücel’in Akşın’ı öldürüp bir uçurum kenarına bırakacağı öğrenildi. Projeden ayrılan İlayda Alişan’a oldukça dramatik bir cenaze sahnesi çekilecek. Öte yandan Yüzüklü’nün gençlik dönemlerine ait ipuçları da ortaya çıkacak. Çeto ( Erkan Avcı), Mahsun ( Berkay Ateş) ve Yücel’in gençlik yıllarına gidilecek.

ANLAŞMAZLIKLAR YAŞADI

Show TV’de ekranlara gelen Çukur’da Koçovalı ailesinin en küçüğü Akşın karakterine hayat veren İlayda Alişan’ın yapım ekibiyle yaşadığı anlaşmazlıklar nedeniyle diziden ayrıldığı iddia edildi. 3 haftalık yılbaşı arasından sonra ekranlara bomba gibi dönen Çukur dizisinde şok bir ayrılık yaşandığı iddia edildi.

HENÜZ AÇIKLAMA GELMEDİ

Dizi ekibi ve genç oyuncudan konuyla ilgili bir açıklama gelmezken, Alişan’ın son bölümlerde yer almaması bu iddiaları güçlendirdi.

Kullanıcı
Admin
Kanalda toplam 781 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.