Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Beni Bırakma 274.Bölüm, Beni Bırakma 23 Mayıs Perşembe I Zeynep Tekrar Hamile mi?

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...

Beni Bırakma 274.Bölüm, Beni Bırakma 23 Mayıs Perşembe I Zeynep Tekrar Hamile mi?

Merhaba Değerli takipçilerimiz sizlere bugün 274.Bölümün özetini paylaşacağız. Şimdiden iyi seyirler dileriz.

Verilen iftar yemeğinde Tarık endişe duyacağı durumlar olabilir çünkü Sıla o anda yemekte değildir.  Kerem yurt dışına gitmekten vazgeçtiği için Sıla ona ne kadar yüzsüz gibi kelimeler sarf edecektir.

Kerem her ne kadar suçu olmasa da Sıla’ya bunu kabullendirmek güç olacaktır. Sadece Kerem’in istediği çocuğunun yanında olmak. Bunu öğrenen Sıla ise iyice delirecektir.

Endişe içindeki Tarık nihayet Sıla’yı bulur ve neler olduğunu sorar; Sıla ise hiçbir şey olmadığını sadece dışarı hava almaya çıktığını söyleyecektir.

Kerem boş durmayacak ve Sıla’yı gün geçtikçe rahatsız edecektir.  Sayar ailesi tarafından bir mutluluk var çünkü Zeynep’in hamile olduğunu öğrenirler.

Emre ve Vedat gerçeği bildikleri için bu açıklamayı pekte umursamayacaklardır.  Cansu Zeynep’e bebeğimi ben sana vereceğim yalanını söyleyerek umutlarını yeşertmişti.  Zeynep ise bunu Emre ile birlikte Planlamışlardır.

Cansu’nun bebeğini Zeynep’e verme gibi bir düşüncesi ve ya bir planı yoktur. Sadece Zeynep’in saf ve temiz duyguları ile oynayacaktır. Zeynep’te buna inanacaktır.

Bora ise Cansu’nun annesinin evinde olduğunu düşünerek her hangi bir yere gitmediğini düşünmüş olmalı ki Tekrardan Esin’in evinin kapısına dayanır, Kapıyı açmaya hazırlanan kapıyı açmak üzereyken Esin ona engel olacaktır. Cansu’yu tekrardan saklayacaktır Esin.

Kullanıcı
Admin
Kanalda toplam 779 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.