Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Sen Anlat Karadeniz Neden Final Yaptı?, Dizinin Bitme Nedeni Nedir?

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...

Sen Anlat Karadeniz Neden Final Yaptı?, Dizinin Bitme Nedeni Nedir?

Kadını Bıraktı Çocuğa Yöneldi!!!
Ekranlarda kadına şiddeti meşrulaştırdılar şimdi de çocuk şiddetine yöneldiler. Sen Anlat Karadeniz dizisi bugünlerde gündemden hiç düşmüyor. Diziye dahil olan yeni oyuncular nedeniyle izleyicinin büyük tepkisi ile karşılaşmış reyting de yaklaşık 2 oran kaybetmişti. Osman Sınavın 3. Sezonda İrem Helvacıoğlu’nu diziden çıkartıp onun yerine Gülper Özdemir’i dahil etme planı Atv’nin vermiş olduğu veto ile darmaduman oldu.

Osman Sınav Yeni sezon kadrosunu yönetime sunmuş yönetimin ise bu hikaye ve kadroyla 3. Sezon onayını vermeyip dizinin bu sezon final olmasını kararlaştırdı. Osman Sınavın, İrem Helvacıoğlu’nu böylesine düşman belleyip diziden çıkarma nedeni ise henüz ortaya çıkmadı. Osman Sınav, üst yönetimde torpil araya katmadığı sürece Sak bu sezon ekrana veda edecek.

Dizi kadından umudu kesti şimdi olayı çocuğa bağlıyor geçen bölüm çocuğun atı tımar yapamaması yüzünden Genco karakterinin çocuğun beline yaptığı tımar büyük tepkilere neden oldu.

O akşam diziyi izleyen çoğu izleyici Rtük’ü arayarak diziyi şikayete boğdu, böyle iğrenç sahneleri ekrana taşıması artık ne yapmaya çalıştığını anlamsızlaştırıyor. ATV bu şikayetlerden sonra kolay kolay Sak’ı 3. Sezon ekrana taşımaz mayıs ayında final yaptırır. Bugünlerde çocuk istismarları ve kadına şiddet gibi vahşetleri ekrana getirmek gerçek hayatta çıkan yaralarımızı daha da kanatıyor.

Böyle konularda hassasiyetli olmak gerek. Reyting uğruna değerlerimizi yok saymak bizlere yakışmıyor. Dizi 29 Mayıs akşamı son kez ekrana gelecek, şaşırtıcı bir final bizi bekliyor.

Kaynak: Adolftay, ( Kendi görüşüne ve sebebine tamamen katılıyoruz)

Kullanıcı
Admin
Kanalda toplam 747 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.