Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Benim Tatlı Yalanım Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...

Benim Tatlı Yalanım Dizisi, Oyuncuları ve Karakterleri

03 Medya 3 sezon süren İstanbullu Gelin dizisinin ardından Star TV için Benim Tatlı Yalanım adlı diziyi hazırlıyor Çekimlerine mayıs ayında başlanacak olan dizide başrolleri FurkanPalalı  Aslı Bekiroğlu ve Lavinya Ünlüer’in paylaşacağı ayrıca ekipte  Cem Zeynel Kılıç ile Aslı İnandık’ın da yer aldığı öğrenilmişti. Son gelen haberlere göre ekibe Ahmet Saraçoğlu, Sadi Celil Cengiz, Seda Türkmen ve Ali  Yoğurtçuoğlu da katıldı.

Benim Tatlı Yalanım FurkanPalalı Kimdir?

Furkan Palalı (Nejat)

Benim Tatlı Yalanım dizisinde Nejat ünlü bir gözlük firmasubub sahibidir. Eşi unu ansızın terkedince kızı Kayra ile eğlenceli bir hayata başlayacaktır. Nejat Suna’ya aşk olacak ve zaten heyecan dolu hayatları iyice eğlenceli hale gelecektir. Nejat kızının hem anesi hem de babası olacaktır.

Furkan Palalı, 27 Ekim 1986 tarihinde Konya’da doğmuştur. Bir abisi vardır. Ortaokulu Konya Özel Diltaş Lisesi’nde okudu. Liseyi ise Konya Dolapoğlu Anadolu Lisesinden mezun olarak bitirdi. Konya’da okuduğu sırada o sıralar Türkiye Basketbol Birinci Liginde mücadele eden Kombassan Konyaspor’un altyapısında basketbol kariyerine başladı. Burada 7 yıl basketbol oynadı. Sonra 2000 yılında Tofaş kulübü Konya şubesine transfer oldu. Burada da 2 yıl süren başarılı mücadelesinden sonra üniversite kariyerine devam etmek amacıyla basketbola veda etti.
2003 yılında Üniversite içinAnkara’ya giderek kazandığı AnkaraHacettepe ÜniversitesiJeoloji Mühendisliği bölümünde okuyarak eğitimini tamamladı. Yüksek lisans için de İstanbul Marmara Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümünde yüksek lisans öğrenimini sürdürmektedir.

Ankara’da üniversitede okurken aynı zamanda aldığı 6 aylık yaratıcı drama eğitiminin yanında Tuncay Özinel’den tiyatro oyunculuğu eğitimi ve Ferdi Merter’den de karakter oyunculuğu eğitimleri aldı.

Oynadığı Tiyatro Oyunları :
2011 – Uyan Uyan Gazi Kemal, Yazarları: Tuncay Özinel, Hikmet Ferudun Es,Can Ataklı, Yılmaz Özdil – Tuncay Özinel Tiyatrosu
2011 – 2012 – Tetikçi, Yazar: Ferdi Merter – Tepebaşı Tiyatrosu

Filmleri ve Dizileri :
2016 – Somuncu Baba Aşkın Sırrı (Somuncu Baba) (Sinema Filmi)
2015 – Son Çıkış (Kenan) (TV Dizisi)
2014 – Kızıl Elma (TV Dizisi)
2013 – Aşk Emek İster (TV Dizisi)
2012 – Son Yaz Balkanlar 1912 (TV Dizisi)
2011 – Hayat Devam Ediyor (TV Dizisi)
2011 – Adını Feriha Koydum (TV Dizisi)
2010 – Küçük Sırlar (TV Dizisi)

Aslı Bekiroğlu (Suna) 

Benim Tatlı Yalanım dizisinde Suna güzel ve aynı zamanda eğlenceli bir kızdır. Annesi ile ilgili kızına sürekli yalanlar söyleyen Nejat işin içinden çıkılmaz bir hale gelindiğinde Suna ile karşılaşacaktır. Suna’nın hayatlarına girmeleri ile hem çaresiz Nejat hem de Kayra’nın hayatları değişir. Suna ve Nejat kendilerini hiç beklemedikleri eğlenceli bir oyunun içinde bulurlar.

Aslı Bekiroğlu, 1995 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Beslenme ve Diyet Bölümü’nde tamamlamıştır. Eğlence olarak çektiği Vine’larla tanınan güzel oyuncu bir süre sonra fenomen olmayı başarmıştır. 2010 yılında Beni Böyle Sev dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamış, daha sonra Adı Mutluluk ve Gülümse Yeter dizilerinde rol almıştır. Star Tv ekranlarında yayınlanan; kadrosunda Gülse Birsel, Çağlar Çorumlu, Sarp Apak, Hasibe Eren, Cengiz Bozkurt, Ayşenil Şamlıoğlu, Derya Karadaş, Çağlar Çorumlu, Enis Arıkan, Bartu Küçükçağlayan, Aslı Bekiroğlu, Şahin Irmak gibi bir çok ismin yer aldığı Gülse Birsel’in yazdığı Jet Sosyete dizisinde karakterini canlandırmaktadır. Aslı Bekiroğlu Yol Arkadaşım filminde rol alarak sinema dünyasına da adım atmıştır.

ASLI BEKİROĞLU’NUN OYNADIĞI DİZİLER

2018 – Yol Arkadaşım (Sinema Filmi)
2016 – Gülümse Yeter
2015 – Adı Mutluluk
2013 – Beni Böyle Sev

Lavinya Ünlüer (Kayra)

Benim Tatlı Yalanım dizisinde Kayra zengin iş adamı Nejat’ın kızı olarak karşımıza çıkacak. Kayra akıllı mı akıllı bir kızdır. Annesini hiç görmemiştir. Babası ona annesinden dolayı üzülmemesi için tatlı yalanlar söyler. Ancak o büyüdükçe bu yalanlar işin içinden çıkılmaz bir hal alır.

Lavinya Ünlüer, 2011 yılında İstanbul’da doğmuştur. Küçük oyuncu ekranlarla ilk kez Reaksiyon adlı dizi ile tanışmış, daha sonra Bana Sevmeyi Anlat dizisinde rol almıştır. Star Tv’de yayınlanan; kadrosunda Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen, Mert Fırat, Ferit Aktuğ, Yıldıray Şahinler, Selim Bayraktar, Hayal Köseoğlu, Duygu Sarışın ve Tansu Biçer gibi isimlerin yer aldığı Ufak Tefek Cinayetler dizisinin kadrosunda yer almakta ve Mila karakterini canlandırmaktadır. Oyunculuğu ile herkesi kendine hayran bırakan küçük yıldız Emel Müftüoğlu’nun Hovarda klibinde oynamıştır.

Cem Zeynel Kılıç (Hayri) Kimdir?

Hayri eşi tarafından terk edildikten sonra kızına hem babalık hem annelik yapmaya çalışan Nejat’ın evdeki yardımcısıdır.

Erzincan’da küçük yaşta başladığı tiyatro çalışmalarını, İstanbul’da da devam ettirdi. Amatör ve profesyonel tiyatroların yanında İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda da birçok oyunda görev aldı. Yeditepe Üniversitesi G.S.F. Tiyatro Bölümü’ndeki öğrenciliği sırasında tiyatronun yanı sıra, birkaç reklam filminde oynadı. Yeditepe Üniversitesi Tiyatro mezunu olan Cem Zeynel Kılıç  İstanbul Devlet Tiyatrosunda çalışmıştır. Cem Zeynel Kılıç son olarak Bartu ve Ben ve Masum isimli internet dizilerinde yer almıştır. Özellikle Köprü filminde ki oyunculuğu ile akıllara kazanmıştır. Bir İstanbul Masalı önemli ekran deneyimlerindendir.

Sessizliğin İçinden / Rotary Tiyatro Ödülleri 2016

“Yılın Erkek Sanatçısı”

Aslı İnandık (Saniye)

 

Saniye Suna’nın ablasıdır.  Alımlı ve Hoş biridir.

Aslı İnandık, 1989 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Gazi Üniversitesi Müzik Bölümü’nde eğitim aldıktan sonra, Ankara Üniversitesi DTCF Oyunculuk Bölümü’nde de eğitim gördü.

Youtube kanalı açarak kısa sürede çok fazla takipçi edinen Aslı İnandık kısa sürede sosyal medya fenomeni olmayı başardı. 2014 yılında ise Gülse Birsel’in teklifi üzerine Yalan Dünya dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır.

Star Tv ekranlarında yayınlanan; başrolü Berk Cankat, Özge Gürel, Canan Ergüder ve Mesut Akusta’nın paylaştığı Yıldızlar Şahidim dizisinin kadrosunda yer aldı, Feraye karakterini canlandırdı.

Ahmet Saraçoğlu

Ahmet Saraçoğlu, 24 Eylül 1975 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Asıl adı Ahmet Yelan Saraçoğlu’dur. Kabataş Erkek Lisesinden mezun oldu. Lisede tiyatro koluna girince oyuncu olmaya karar verdi. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nden mezun olmuştur. Çeşitli tiyatro topluluklarında yer aldı. Tümay Özokur ajansına bağlı olarak çalışmaktadır.

Saraçoğlu, 2005 yılında arkadaşları ile birlikte “İstanbul Kraliyet Tiyatrosu” topluluğunu kurmuştur. Hastasıyız adlı oyunu sergileyip, Türkiye’de ilk kez, tiyatroya girişte biletle birlikte bir içki kuponu vererek, içki ve sigara içilebilen bir bar – tiyatro uygulaması başlatmışlardır.

2015 yılında başrollerini Ayfer Dönmez, Melih Selçuk ve Haldun Boysan ile paylaştığı ‘O’nun Hikayesi’ filminde İbrahim karakterini canlandırdı.

20 Ağustos 2009 tarihinde merhum Mümtaz Sevinç’in kızı Şirin Sevinç ile evlendi.

2016 yılında başrollerini Burak Serdar Şanal, Deniz Baysal’ın paylaştıkları “Rüzgârın Kalbi” dizisinde Cezmi Baskın, Ahmet Saraçoğlu, Başak Daşman, Müge Akyamaç ile birlikte rol aldı.

Rol Aldığı Tiyatro Oyunları:
2009 – Denizaltında Altı Tahammül Fersah : Saygın Delibaş-Fethi Kantarcı – İstanbul Kraliyet Tiyatrosu
2008 – Yeşil Papağan Limitet : Memet Baydur – Sadri Alışık Tiyatrosu
2007 – Hastasıyız : Saygın Delibaş- Fethi Kantarcı – İstanbul Kraliyet Tiyatrosu
2000 – Lisistrata : Aristopfanes – MSM Oyuncuları
2000 – Vişne Bahçesi : Anton Çehov – MSM Oyuncuları

Filmleri ve Dizileri :
Oyuncu :
2016 – Rüzgarın Kalbi (Kemal) (TV Dizisi)
2016 – Hayat Şarkısı(Salih) (TV Dizisi)
2016 – Sadakat (Sinema Filmi)
2015 – Hayat Öpücüğü (çarli) (Sinema Filmi)
2015 – Diktatör Adolf Hitler’in Hayatının Esrarengiz Yönleri (Sinema Filmi)
2015 – O’nun Hikayesi (İbrahim) (Sinema Filmi)
2014 – Boynu Bükükler (Okul Müdürü Führer Fuat) (TV Dizisi)
2013 – Galip Derviş (Dr. Selim Topuz) (Konuk Oyuncu)
2013 – Benimle Oynar mısın? (Taygar) (Sinema Filmi)
2012 – Böyle Bitmesin (TV Dizisi)
2012 – Bu Son Olsun (Cengiz) (Sinema Filmi)
2011 – Türkan (Sinema Filmi)
2011 – Al Yazmalım (Osman Bıyıklı) (TV Dizisi)
2009 – Haneler (Ahmet) (TV Dizisi)
2009 – Ev (Taner) (Sinema Filmi)
2008 – Usta (Zafer Hoca) (Sinema Filmi)
2008 – Hastasıyız (Ahmet)(TV Filmi)
2008 – Dilber’in Sekiz Günü (Kemal) (Sinema Filmi)
2007 – Zincirbozan (Kaya) (Sinema Filmi)
2006 – 2010 – Yaprak Dökümü (Tahsin) (TV Dizisi)
2006 – Avrupa Yakası (Tarık) (TV Dizisi)
2005 – Tombala (Depar Osman)(TV Filmi)
2005 – O Şimdi Mahkum (Kırıkkafa) (Sinema Filmi)
2005 – 2006 – Hırsız Polis (Arsen Lüpen) (TV Dizisi)
2005 – Döngel Karhanesi (Rüknettin) (Sinema Filmi)
2005 – 2 Süper Film Birden (Selami’nin Patronu) (Sinema Filmi)
2004 – Tam Pansiyon (Erdal) (TV Dizisi)
2004 – Kadın İsterse (Dedektif) (TV Dizisi)
2004 – Gülizar (TV Filmi)
2003 – Sultan Makamı (Sefer) (TV Dizisi)
2003 – Hürrem Sultan (Şemsi Paşa) (TV Dizisi)
2003 – Esir Şehrin İnsanları (TV Dizisi)
2002 – Unutma Beni (TV Dizisi)
2002 – Havada Bulut (Zülfikâr) (TV Dizisi)
2001 – Yeditepe İstanbul (Rüstem) (TV Dizisi)
2001 – Tatlı Hayat (Yalçın Yayvan) (TV Dizisi)
2000 – Yedi Numara (Mustafa) (TV Dizisi) (Bölüm)
2000 – Yılan Hikayesi (Polis) (TV Dizisi)
1995 – Çiçek Taksi (Sapık) (TV Dizisi)

Post-Prodüksiyon :
2011 – Pazarları Hiç Sevmem (Dijital Restorasyon) (Sinema Filmi)
2011 – Anadolu Kartalları (Negatif Temizleme) (Sinema Filmi)

Efektler :
2011 – Pazarları Hiç Sevmem (Görsel Efektler) (Sinema Filmi)
2010 – Newyork’ta Beş Minare (Efekt) (Sinema Filmi)

Diğer karakterler netleşince sizlerle bilgileri paylaşılacaktır.

Kullanıcı
Admin
Kanalda toplam 755 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.