Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Dizilerin Sezon Finali Tarihleri 2019

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...

Dizilerin Sezon Finali Tarihleri 2019

  1. Gelecek yıl da, ekran karşısında olacak dizilerin sezon finali tarihleri belli oluyor. Benim en sevdiğim dizi olan Bir Zamanlar Çukurova, seneye de devam edecek. Dizinin 30 Mayıs Perşembe akşamı sezon finali yapması bekleniyor.
  2. Kendi adaletini sağlamaya çalışan kadınların hikâyesini konu alan Avlu dizisi de seneye devam edecek. Başrollerini Demet Evgar, Ceren Moray gibi oyuncuların paylaştığı dizi 30 Mayıs Perşembe akşamı sezon finaline giriyormuş.
  3. Başrollerini Elçin Sangu ve Kıvanç Tatlıtuğ’un paylaştığı Çarpışma dizisinin final yapacağını biliyoruz zaten. Dizi 30 Mayıs Perşembe akşamı son bölümüyle ekranlarda olacakmış.
  4. Başrollerini Özcan Deniz ve Aslı Enver’in paylaştığı İstanbullu Gelin dizisi her bölümüyle finale adım adım yürüyor. 31 Mayıs Cuma akşamı son bölümüyle veda ediyormuş.
  5. Başrollerinde Buğra Gülsoy ve Leyla Tuğutlu’nun yer aldığı Kızım dizisi de 31 Mayıs Cuma akşamı sezona ara verecek. Valla dizi konu olarak güzel ancak bazen çok sığ sularda yüzüyor.
  6. Herkes sezon filani yapar da Arka Sokaklar yapmaz mı , Yaptığı sezon finali sayısı kadar ekranlarda olamayan dizi var. Başrollerinde, Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan gibi oyuncuların bulunduğu dizi 31 Mayıs Cuma akşamı sezon arası verecek.

Şuana kadar gelen bilgiler bu şekilde önümüzdeki günlerde gelişmeler olursa güncelleme yapacağız.

Kaynak; Tivitrend

Kullanıcı
Admin
Kanalda toplam 781 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.