Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Seren Serengil ile Yaşar İpek Boşandı mı?, Son Durum Nedir?

1.086 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...

Seren Serengil ile Yaşar İpek Boşandı mı?, Son Durum Nedir?

Merhaba değerli takipçilerimiz, magazin gündemi yoğun bir şekilde devam etmektedir. Son dönemin gözde çiftlerinden  Seren Serengil ve Yaşar İpek gündeme bomba gibi düşen bir durumla karşı karşıyayız. Genel olarak özet geçmek gerekirse, bilindiği üzere Seren Serengil ve Yaşar İpek aileler karşı çıkmalarına rağmen severek evlenen ve mutlu bir çift görmekteyiz.

Seren Serengil ve Yaşar İpek zor koşulları atlatıp bu günlere geldiler, bilindiği üzere Seren Serengil kayın validesi ile nedeni bilinmiyor görüşmüyordu, dün bir AVM de barış yemeği adı altında yemek düzenlendi. Yaşar ipek ve annesi yemekte hazır bulundu, bunun üzerine Yaşar ipek Fotoğraf paylaşarak mutluyuz pozu vererek annesi ile paylaşımda bulundu. Buraya kadar her şey normal.

Seren Serengil ve Yaşar İpek ve annesi birlikte bir fotoğraf eklemediler, nedeni ise Seren Serengil’in reklam yapmayalım iyi niyetinden kaynaklandığı için bunu söylemiştir. Daha sonra Yaşar İpek’in annesi magazin sitesi hesabına Direkt Mesaj atarak olay farklı bu değil deyip yayınlanmasını istemiştir.

Bunun üzerine Seren Serengil Aşağıdaki Açıklamayı yapmıştır. Aynen paylaşıyorum…

Esimi çok sevdiğim için kırgınlıklarımı unutmaya çalışarak annesiyle olan yemeği düzenlemeye karar verdik esimle. yerine birlikte karar verdiğimiz balıkçıya gittik gün içinde ikimizde ayrı yerlerde olduğumuzdan yasar kendi arabasıyla annesini aldı bende kendi arabamla 10 dakika arayla mekanda buluştuk birlikte yemek yedik 2 saate yakın oturduk yasar i almaya gittiğim doğru değil zaten arabası vardı neden almaya gideyim hep beraber yemek yiyeceğimizi hepimiz biliyorduk aksi bir durum olsa ben gitmem esimde çağırmaz beni bizim barışmamız için düzenlenen bir yemekti ben geldikten sonra yemek siparişi verildi sağ olsun beklemişlerdi yani yemeğin sonuna gelmedim izzet bey de geldi hatta izzet bey hep beraber fotoğraf çekilelim dedi ben izin vermedim çünkü nispet yapıyormuş gibi durmak istemedim eşimle de mekânı seçerken görülmeyeceğimiz bir yer olsun dedim balıkçının terasında yemek yedik hiç eskilerden mevzulardan konuşmadık güzelde geçti çıkarken sarılıp öptüm saçını okşadım barıştık artık dimi dedim o da gülerek barıştık dedi uğurladık kendisini. sonra da kendi sayfasının dm den bole bir mesaj yayınlamışlar gerçekten çok üzüldüm ben kocası için çiğ tavuk yiyenlerdenim ..yani onun için her şeye yapabilenlerdenim bu yüzdende oraya çok iyi niyetli gittim basta kocamın sonra hepimizin mutluluğu için. AK merkez de de rastlaştığımızda dediği gibi uç tur olmasa da yine gittim sarıldım ben elimden geleni yaptım gidip yine sarılırım gocunmam ki oğlunun mutluluğunu hiçe sayacak bir kadın değil vicdanlı iyi biri.. o nedenle bunları yazabileceğine inanmıyorum çünkü çok güzel ayrıldık artı yasar in “annemle ve esimle essiz bir yemek yedik” diye paylaşım yaptı onu da yalancı pozisyonuna sokmaz onun yazdığına bu nedenle hiç inanmıyorum ama yazdaysa canı sağ olsun ben üstüme düşeni yaptım yine de yaparım ama artık çok üzülüyorum gerçekten ne gerek var bu tip yalanlara bu konulara da daha fazla vakit ayırabilecek zamanım yok isim gücüm çok yoğun bir donemdeyim çok ta sıkıldım hiç tarzım olmayan şeyler ve durumlar. eşime de bu durumdan hoşnut olmadığımı ve çok sıkıldığımı bildirdim ne diyeyim hakkımızda hayırlısı olsun…

Bundan Sonra Ne olur ne biter bilemeyiz ama bugün Seren Serengil Tv Youtube Kanalını takip ederseniz ne oldu ne bitti kendi kanalından net bir şekilde öğrenebilirsiniz. Durumu özetlemeye çalıştım. Bir açıklama gelirse güncelleme yapacağız.

Kullanıcı
Admin
Kanalda toplam 779 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.