Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Gülçin Ergül Kimdir, Hepsi Grubu Gülçin Ergül Neden Ayrıldı?

342 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...

Gülçin Ergül Kimdir, Hepsi Grubu Gülçin Ergül Neden Ayrıldı?

10 yıllık kavga alevlendi! “Damarımıza basma”! Gülçin Ergül, dün katıldığı bir programda Hepsi grubundan ayrılmasıyla ilgili “Her şeyin negatif ve pozitif yanları var, grup olmanın da zor yanları vardı. Negatif tarafları beni yormaya başladı. Mutsuz olduğum için ayrılmak istedim. Televizyonda anlatılmayacak kadar karışık şeyler var. Bunu yapmak istemezdim, benim kararımdı gruptan ayrılmak. Daha iyi bir yere gitmiyordu benim için.” dedi.

Ergül’ün açıklamalarından grubun üyesi Cemre Kemer’den yanıt gecikmedi. Kemer, “Mutsuzdum” diyen Ergül’e şu sözlerle sitem etti: 10 yıl olmuş mesele kapanalı, insanlar bunu merak etmiyor neden hala çıkıp ağlamıyorsun, neden önüne bakmıyorsun, her gördüğün mikrofona kocaman yalanlar anlatıyorsun?.. sus bence, kendi iyiliğin için sus artık efendi ol bizim gibi, kirletme daha fazla yarattığımız markayı ayıptır. Bizim de daha damarımıza basma!”

Kullanıcı
Admin
Kanalda toplam 747 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap
1 Yorum Yapıldı
  1. derya dedi ki:

    Hepsi grubunun dağılması kötü oldu. Fakat bu tarz gruplar zaten beraber kalamıyorlar. Artık kıskançlık mı kapris mi bilemiyorum. Gülçin Ergül aralarında en efendi olanıydı.