Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Yemin Dizisi 25. Bölüm 22 Mart Cuma

527 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...

Yemin Dizisi 25. Bölüm 22 Mart Cuma

Merhaba değerli takipçilerimiz Yemin dizisinin 25.Bölüm özeti ile sizlerleyiz.

Bu bölümde ; Emir’in Reyhan’ın günlüğünün bulması ve onu okuması Reyhan’a karşı olan fikirlerinin tamamen değişmesine sebep olacaktır.

Reyhan hakkında düşündükleri dışında olayların olduğunu ve gerçekleri öğrendiği için tavrı ve fikirleri Reyhan’a karşı tamamen değişecektir. Reyhan bu durumdan nasıl etkilenecektir peki?

Reyhan ve Emir arasında yaşananlar diğer taraftanda merak ediliyordu. Cemre ve Cavidan tarafında da farklı olaylar baş gösterecektir.  Cavidan tekrardan Reyhan için farklı planlar peşindedir. Bunu hemen uygulamak için kolları sıvayacaktır.

Cavidan bunu yaparken tek başına olmayacaktır tabi ki Cemre’de boş durmayarak Emir ve Reyhan’ın yakınlaşmasını önlemek için ellerinden geleni yapacaktır. Cemre’de tıpkı Cavidan gibi Reyhan için hain planlar uygulayacaktır.

Yemin Dizisi 25.Bölüm Özeti bu şekildedir. 26 Bölüm özeti ise güncelleme yapınca sizlerle paylaşacağız. İyi seyirler dileriz.

Künye:
Oyuncular: Özge Yağız, Gökberk Demirci, Can Verel, Munise Özlem, Gül Arcan Gürses, Berkant Müftüler, Ceyda Olguner, Cansın Mina Gür, Tuğçe Ersoy Kacarski, Derya Kurtuluş Oktar, Mustafa Şimşek, Sıla Türkoğlu, Esra Demir Çoban, Yağmur Akdağ, Ali Dereli, Barış Gürses, Tuğgül Küçükoğlu, Can Çağlar
Yönetmenler: Ayhan Özen, Serkan Mut
Yardımcı Yönetmen: Kubilay Koçak
Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Yapım: Karamel Yapım
Uygulayıcı Yapımcı: Armağan Pertez
Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Müslüm Çalasın
Kostüm Sorumlusu: Nezahat Terzi

Kullanıcı
Admin
Kanalda toplam 775 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.