Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Beni Bırakma 195. Bölüm 1 Şubat Cuma Özeti

1.325 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...

Beni Bırakma 195. Bölüm 1 Şubat Cuma Özeti

Tarık kaza geçirir ve araba yanmaya başlar.

Tarık kaza geçirir ve araba yanmaya başlar. Sıla panikle atılır, Tarık’ı kurtarmaya çalışırken araba patlar ve Sıla da yaralanır. İkisi de hastaneye kaldırılır. Meltem, Tarık’la Sıla’yı yine ayıramadığı için deliye döner. Aileye Sıla’nın bebeğini düşürmeye çalıştığını söyleyip Sıla’nın üstüne kışkırtır.

 Herkes Sıla’ya saldırırken Kıymet ve Kerem onu korur. Sıla, bütün bunlara dayanamadığını ve gitmekte kararlı olduğunu söyleyince Kıymet onu vazgeçirmek için bambaşka bir plan yapar. Emre, Zeynep’in kendisinden ne sakladığını öğrenmeye çalışırken Arzu’yla Zeynep’in yakınlığı onu şüphelendirir. Bir ipucu yakalamaya çalışırken Hülya da kızını hapisten çıkarmak için çabalar. Emre’ye gelir, yalvarır ama Emre kabul etmez. Bu arada Bora da Leyla’dan şüphelenmeye ve kim olduğunu araştırmaya başlar. Cansu da Zeynep’in bebeğinin babasının Emre olduğunu öğrenmiş, panikle Esin’e gelir yardım ister. Esin kızının üzülmesine dayanamaz ve çok tehlikeli bir plan yapar.

Beni Bırakma 194. Bölüm 31 Ocak Perşembe Özeti

Beni Bırakma 194. Bölüm 31 Ocak Perşembe Özeti

Kullanıcı
Admin
Kanalda toplam 781 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap
1 Yorum Yapıldı
  1. Ezgi Yıldız dedi ki:

    Çok güzel bir dizi hemen hemen her bölümünü ekranda izliyorum ve kaçırmıyorum. Bunun gibi günlük dizilere bayılıyorum sonraki bölümde ne olacak acaba diye 1 hafta beklemek zorunda kalmıyoruz. Tarık ile Sıla’nın tanışması çok klişe olmuş ama sizce de öyle değil mi?