Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Beni Bırakma 187.Bölüm Özeti, Beni Bırakma 1 Ocak Salı

Beni Bırakma 187.Bölüm Özeti, Beni Bırakma 1 Ocak Salı

Sayar ailesi, Ankara’nın en köklü ailelerinden biridir. Baba Cengiz, genç yaşından beri çalışarak işlerini geliştirmiş, oğullarını büyütmüştür. Geleneksel bir baba olan Cengiz için aile her şeydir. Aralarında ne yaşanırsa yaşansın, akşam olunca aynı sofraya oturulur. Ailenin büyük oğlu Tarık, tıpkı babası gibi bir delikanlıdır ve işleri şimdiden devralmış durumdadır. Ortaklarının kızı Meltem ile yıllardır birlikte çalışırlar ve herkes onların evlenmelerini beklemektedir. Tarık’ın hayatı ise Hukuk öğrencisi Sıla’yı tanımasıyla kökünden sarsılır. Önceleri bu kimsesiz kıza yardım etmeye çalışan Tarık, sonraları ona aşık olur. Bu aşk için Tarık ilk defa babasına isyan eder. Ailenin küçük ve uçarı oğlu Emre ise tıp doktorudur. Onun hayatı da Zeynep’e aşık olması ile yepyeni bir yola girer. Bu aşk ile pandoranın kutusu açılır. Anne Arzu’nun yıllardır sakladığı sırlar, Zeynep yüzünden açığa çıkmak üzeredir. Arzu şiddetle bu aşka karşı çıkar, Emre ise annesine karşı çıkarken aileyi sürüklediği kaosun farkında bile değildir. Cengiz öğrendiği gerçeklerle sarsılır. Günün sonunda herkes gene aynı masaya oturabilecek midir? Karakterlerimizin hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanacaklar. Bu sınavdan ise ancak dürüst olanlar alnının akıyla çıkabilecek: Hem kendine, hem hayata karşı dürüst olanlar.

Oyuncular; Sude Doğar, Emrah Akduman, Esengül Aypek, Özlem Önemli, Berkay Veli, Çağla Çukurova, Keiko Belir Yarar, Kaan Yalçın, Özlem Boyacı, Mithat Erdemli, Şebnem Gürsoy, Tuğçe Özbey, Gonca yakut

Bölüm Güncellenecektir.

Beni Bırakma 186.Bölüm Özeti, Beni Bırakma 31 Aralık Pazartesi

http://kenihaber.com/beni-birakma-186-bolum-ozeti-beni-birakma-31-aralik-pazartesi

Yorum Yap
6 Yorum Yapıldı
 1. aslı dedi ki:

  Hayret ya Tarık babasına dikleniyor. Gör de inanma 🙂 Fragmanı izledim, bu haftada bizi bomba gibi bir bölüm bekliyor. Tek sıkıntı dizi arası reklamları aşırı uzun olması.

  1. admin dedi ki:

   onlarda orada kazanıyor sanırım ondan dolayıdır, her geçen gün daha fazla heyecanlı oluyor.

 2. selvi dedi ki:

  yılbaşı tatili nedeniyle yeni bölüm yayınlanmadı sanırım,
  onlar da haklı tabi yabancı diziler bu dönemlerde 2 ya da 3 hafta tatil yaparken yerli diziler neden yapmasın. hem her hafta biraz sıkar bence…

  1. admin dedi ki:

   evet muhtemelen öyle oldu.

 3. Samet dedi ki:

  Beni Bırakma dizisi oyuncu portföyü açısından rakiplerine göre baya altta durumda bence.. İçlerinde Emrah Akduman biraz gelecek vaat ediyor ama başka projelerde çalışması gerekir.