Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Muhteşem İkili Dizisi Neden Final Yaptı, Muhteşem ikili neden bitti ?

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...

Muhteşem İkili Dizisi Neden Final Yaptı, Muhteşem ikili neden bitti ?

Merhaba değerli takipçilerimiz, size bir dizinin daha sonuna geldiğini belirtmek istiyoruz. Muhteşem İkili Dizisi  gelen kulis haberlerine göre final yapacağı konuşuluyor. Nedeni ise genel olarak reytingler olarak gösteriliyor.

Muhteşem İkili Dizisi gerçekten hem komik hem duygusal hem aksiyon dizisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Muhteşem İkili Dizisi neden tutmadı neden bitiyor, Muhteşem İkili Dizisi bitme nedeni, genel olarak bize göre perşembe günü yayımlanması, çünkü perşembe günü çok iddaalı diziler vardır.

Muhteşem İkili Dizisi perşembe gününün yayınlanması o güne denk gelen başarılı dizilerinden olması nedeni ile reytinglerde geride kalmaktadır. Bir zamanlar çukurova dizisi çok iyi reytingler almaktadır, onun dışında yeni yayın hayatına başlayan Çarpışma dizisi ile Kıvanç Tatlıtuğ başrol oyuncuları ile gerçekten senaryosu ile de başarılı bir dizi olmaktadır.

Muhteşem İkili Dizisi bu diziler arasında istediği reytingi alamadı. Bu yüzden sanırım önümüzdeki 3 bölümde bitirileceği konuşuluyor. Muhteşem İkili Dizisi Yeni yılda yayınlanmayacağı konuşulmaktadır.

Gelişmeler olduğu takdirde sizlerle paylaşacağız.

Kullanıcı
Admin
Kanalda toplam 777 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.