Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

İstanbullu Gelin 58.Bölüm Özeti – İstanbullu Gelin 19 Ekim Neler Olacak?

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...

Merhaba Değerli İstanbullu Gelin seyircileri, Bir haftayı daha geride bıraktık, bu hafta neler yaşandı nasıl bir bölümdü gelin hep birlikte değerlendirelim.

İstanbullu Gelin 57.Bölümde neler yaşandı, neler oldu aklımızda kalanlar ile özet geçelim.

Bu bölüm biraz geçen bölümlere göre sonları hariç sakin geçti, atraksiyon ve böyle çok çekişme yaşanacak bir durumlar yoktu. Bunun yanında tabi bazı kilit işler oluştu, Ülfet’in Garip’in evine gitmesi, Esma Hanım’ı halen kıskanıp sürekli Garip’in etrafında gezmesi bazı küslüklere neden oldu fakat Garip Bey Esma hanımın gönlünü almasını bildi ve başardı.

Faruk’un iş hayatında başarısı devam ediyor yanında çalıştığı kanka dediği kişi sanki bana göre Faruk Boran’ı kullanıyor gibime geliyor.

Sürreya’ya iş bulan Ülfet hala sanırım Sürreya’yı ikna etmişe benziyor Faruk’da buna izin vermiş durumdadır. Bu olaydan sonra sanki Ülfet halaları Sürreya’yı yanına çekmeyi başaracak gibi.

İstanbullu Gelin 58.Bölümde Neler Olacak? Şimdi onu değerlendirelim.

Fikret tüm duygularının yanında bir de Adem’i bitirme planının peşindedir ve başını belaya sokmak üzeredir. Faruk’un Fikret’in yaptıklarını öğrenmesi ve olaya müdahalesi ise iki kardeşin yüzleşmesine sebep olacaktır.

Bu Bölümde Faruk’un babasının kim olduğunu öğrenebilecek mi? , Fikret’in durumu ne olacaktır?, Fikret Yargılanacak mı?, Bu bölümde çok karışık ve apayrı konular işlenecektir. Bizleri İstanbullu Gelin 58.Bölümde bekleyen sürprizler çok hep birlikte İstanbullu Gelin 58.Bölüm  19 Ekim  gününü sabırsızlıkla bekliyoruz.

 İstanbullu Gelin 58.Bölüm ilk Sahne sizlerle iyi seyirler.

Lütfen yorumlarınızı esirgemeyin. İyi İzlemeler dileriz.

Kullanıcı
Admin
Kanalda toplam 781 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.