Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

İmparatoriçe Ki 2.Bölüm Özeti, İmparatoriçe Ki 6 Kasım Salı Neler Olacak?

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...

İmparatoriçe Ki 2.Bölüm Özeti, İmparatoriçe Ki 6 Kasım Salı Neler Olacak?

İmparatoriçe Ki dizisi pazartesi TRT 1 ekranlarında başladı ve Kore dizisi sevenleri merakla bekliyordu, gerçek anlamda güzel ve sahneleri çok güzeldi, sizlerinde taktirini topladığına eminiz. 1.Bölümde gördüğümüz sahneler ve gelişmeler 2.bölümde de devam edecek.
İmparatoriçe Ki dizisi artık sitemizden takip ederek gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. 2.Bölüm özetini sizlerle paylaşacağız. İyi seyirler dileriz şimdiden.

İmparatoriçe Ki (Demir Leydi) Güney Kore Yapımı Bir Dizi

Kore dizilerinin yayınlandığı en eski Türk televizyon kanallarından birisi olan TRT 1, 5 Kasım’dan itibaren Güney Kore yapımı olan olan İmparatoriçe Ki dizisinin senaryosu, oyunculuğu ve seslendirmesiyle izleyicisini ekran başına kilitleyecek: İmparatoriçe Ki(Orijinal ismi: Empress Ki), Yuan İmparatorluğunda, Hanedanlığa tam otuz yedi yıl boyunca hükümranlık eden bir “Demir Leydi”nin hayatını, izleyicisiyle buluşturacak… Dizi, Koryo’da (Kore) doğan fakat Yuan İmparatorluğu’nda yaşayan ve hayatta kalabilmek için erkek kılığına girerek mücadele eden ve nihayetinde İmparatoriçelik mevkisine yükselen, “İmparatoriçe Ki’nin” (Ha Ji-Won) savaşımını, aşkını ve kendine özgü duruşunu anlatıyor…

İmparatoriçe Ki 1. Bölüm Özeti, İmparatoriçe Ki 5 Kasım Pazartesi Neler Olacak?

İmparatoriçe Ki 1. Bölüm Özeti, İmparatoriçe Ki 5 Kasım Pazartesi Neler Olacak?

Kullanıcı
Admin
Kanalda toplam 781 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.