Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Gelinim Mutfakta Tuğçe Kimdir? Gelinim Mutfakta Tuğçe’nin Kaynanası Sevgi Hanım Kimdir?

1.250 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...

Gelinim Mutfakta Tuğçe Kimdir? bu yazımızda bu konuya yer vereceğiz. Ayrıca Gelinim Mutfakta Tuğçe’nin kaynanası kimdir bunun hakkında detaylı bilgi vereceğiz. İyi okumalar dileriz.

Gelinim Mutfakta Tuğçe ve Kaynanası Sevgi Kimdir?

Bu hafta gelinim mutfakta Burcu’nun yerine kim geldi? 1 Ekim Pazartesi günü yayınlanan 141. bölümde gelinim mutfakta yeni gelen yarışmacı Tuğçe oldu.  Gelinim Mutfakta Tuğce hanım  kendinden bahsederken  memleketi Ankara olduğunu ama İstanbul da yaşadığını belirtti  ayrıca 14 aylık bir kızı olduğunu söyledi. Tuğçe’in kaynanası Sevgi hanım kendinden bahsederken şu sözleri sarf etti. Gelini Tuğce ile birlikte yaklaşık 1 buçuk senedir birlikte yaşadığını belirtti, Tartışmalar olduğunu ama her şeye rağmen birlikte yaşamaya devam ettiğini belirtti, Gelini bu durumu kabul ettiği görülüyor.  Sevgi hanım Aslen Erzurumlu’dur İstanbul Sancaktepe de yaşadığını ve 18 yaşında evlenmiş olduğunu belirtti,

Bakalım Yeni Gelin Tuğçe hanım nasıl bir performans sergileyecek, kazanacak mı?, Hep birlikte izleyip göreceğiz.

Gelinim Mutfakta 29. Hafta Yeni Yarışmacılar Kimdir?, Gelinim Mutfakta 1 Ekim Pazartesi Kim Birinci Oldu? – Yeni Yarışmacı Kimdir?

Gelinim Mutfakta 1 Ekim Pazartesi Kim Birinci Oldu? – Yeni Yarışmacı Kimdir?

Kullanıcı
Admin
Kanalda toplam 781 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap
3 Yorum Yapıldı