Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Gelinim Mutfakta Emel Düzelli Kimdir? Gelinim Mutfakta Kaynana Ergül Düzelli Kimdir?

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...

Gelinim Mutfakta Emel Kimdir? Gelinim Mutfakta Kaynana Ergül Kimdir?

Gelinim Mutfakta‘ya 30. Hafta Ergül Düzelli ve gelini Emel Düzelli katıldılar.

Gelinim Mutfakta  8 Ekim Pazartesi  yeni yarışmacı aramıza katıldı, Bu Hafta 146. bölüm olarak soluksuz ve istikrarlı olarak programımız devam etmektedir. Peki Yeni yarışmacı Emel ve Kaynanası Ergül Hanım kimdir? Gelin birlikte yakından tanıyalım.  Bizi Takip etmeye devam edin.

 

Geçen hafta yarışmaya katılan Tuğçe bu haftaya kalamadı ve geldiği gibi gitmek zorunda kaldı. Bu hafta yarışmaya dahil olan Gelinim Mutfakta Emel ise aldığı puanlara dikkat etmediği takdirde Tuğçe gibi geldiği gibi gidebilir. O yüzden yarışmada diğer gelinler nasıl yapıyorsa o da aynı şekilde yapmalı. Mesele ben yeni yarışmacı olsam hep Ezgi’yi taklit ederdim. En azından Reyhan hanımdan beş alma ihtimalim artardı.

Emel Düzelli, 28 yaşında, yeni evli ve Denizli doğumlu.

Size Biraz geçen haftanın özetini sunmak istiyorum.  Örneğin Geçen hafta yarışmaya Katılan Tuğçe üzerine düşeni çok yapmadı yemekten çok biraz kargaşa biraz da diğer gelinlerle uğraşınca artık bu işte profesyonel olmuş Ezgi ve Başak onları elemeyi sürekli olarak başarmaktadır. Gelinim mutfakta Emel biraz dikkat ederse biraz yemeklerini lezzetli yaparsa eminim geldiği hafta gitmeyecektir. Bunları uyguladığı taktirde başarısını arttıracağına eminim.

 

Gelinim Mutfakta Emel Denizli’den yarışmaya katılmaktadır. Bugünkü konuşmada çok iddialı olduğunu dile getirdi, Bu hafta bilezikleri kendisi alacağını dile getirdi. 8 Ekim gelinim mutfakta Emel ile kaynanası Ergül hanım dahil oldu.  Peki Kaynana Ergül Kimdir? Biraz da kendisini tanıyalım.

Gelinim Mutfakta Emel ve Kaynanası Ergül Denizli ilinden yarışmaya katılmıştır.

 

Emel’in kaynanası Ergül kendisi hakkındaki konuşurken; Denizli’den katıldım. İki torunum var, Ve iddialı bir şekilde bilezikleri almaya geldim diyerek kısaca kendini tanıttı. Şimdi bu iddiayı hafta içinde hep birlikte göreceğiz ve değerlendireceğiz. Siz Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce ne olacaktır? Sizlerde yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.  Teşekkürler.

 

 

Kullanıcı
Admin
Kanalda toplam 747 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.