Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Beni Bırakma 186.Bölüm, Beni Bırakma Yeni Bölüm 7 Ocak Pazartesi 2019

1.245 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...

Beni Bırakma 186.Bölüm, Beni Bırakma Yeni Bölüm 7 Ocak Pazartesi 2019

Sayar ailesi, Ankara’nın en köklü ailelerinden biridir. Baba Cengiz, genç yaşından beri çalışarak işlerini geliştirmiş, oğullarını büyütmüştür. Geleneksel bir baba olan Cengiz için aile her şeydir. Aralarında ne yaşanırsa yaşansın, akşam olunca aynı sofraya oturulur. Ailenin büyük oğlu Tarık, tıpkı babası gibi bir delikanlıdır ve işleri şimdiden devralmış durumdadır. Ortaklarının kızı Meltem ile yıllardır birlikte çalışırlar ve herkes onların evlenmelerini beklemektedir. Tarık’ın hayatı ise Hukuk öğrencisi Sıla’yı tanımasıyla kökünden sarsılır. Önceleri bu kimsesiz kıza yardım etmeye çalışan Tarık, sonraları ona aşık olur. Bu aşk için Tarık ilk defa babasına isyan eder. Ailenin küçük ve uçarı oğlu Emre ise tıp doktorudur. Onun hayatı da Zeynep’e aşık olması ile yepyeni bir yola girer. Bu aşk ile pandoranın kutusu açılır. Anne Arzu’nun yıllardır sakladığı sırlar, Zeynep yüzünden açığa çıkmak üzeredir. Arzu şiddetle bu aşka karşı çıkar, Emre ise annesine karşı çıkarken aileyi sürüklediği kaosun farkında bile değildir. Cengiz öğrendiği gerçeklerle sarsılır. Günün sonunda herkes gene aynı masaya oturabilecek midir? Karakterlerimizin hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanacaklar. Bu sınavdan ise ancak dürüst olanlar alnının akıyla çıkabilecek: Hem kendine, hem hayata karşı dürüst olanlar.

Oyuncular; Sude Doğar, Emrah Akduman, Esengül Aypek, Özlem Önemli, Berkay Veli, Çağla Çukurova, Keiko Belir Yarar, Kaan Yalçın, Özlem Boyacı, Mithat Erdemli, Şebnem Gürsoy, Tuğçe Özbey, Gonca yakut

Bölüm Güncellenecektir.

Beni Bırakma 186.Bölüm Özeti, Beni Bırakma 7 Ocak Pazartesi

Kullanıcı
Admin
Kanalda toplam 777 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap
2 Yorum Yapıldı
  1. cansu dedi ki:

    Beni Bırakma’nın dün akşam ki bölümü tek kelime ile şahaneydi. Özellikle doktor Emre ile Zeynep’in olduğu sahnelere ise bayıldım. Önümüzdeki hafta yayınlanacak olan bölümü sabırsızlık bekliyorum.

  2. Sinem dedi ki:

    186. bölümü o gün hasta olduğumdan dolayı izleyemedim. Sitenizde 186. bölümü nerede yayınlıyorsunuz? Bir de sizden ricam arka sokaklar dizisinin de bölüm analizlerini ve bölümlerini koymanızı rica edeceğim.