Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Beni Bırakma 179.Bölüm Özeti, Beni Bırakma 20 Aralık Perşembe

2.128 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...

Beni Bırakma 179.Bölüm Özeti, Beni Bırakma 20 Aralık Perşembe

Emre, Bora’nın gizlediği geçmişinin peşine düşer ve sonunda bir ipucuna ulaşır. Bora da bu sırada Emre’nin bir işler çevirdiğinden şüphelenir ve açığını bulmaya çalışırken Cengiz’e yakalanır. Cengiz, Bora’ya çok sert bir tepki gösterir. Bora, Emre’ye iyice bilenir. Bu arada Esin de Zeynep’in Vedat’ın kızı olup olmadığını öğrenmek için çok tehlikeli bir yola girmek zorunda kalır. Kerem’in Sıla’ya seni seviyorum dediğini duyan Tarık deliye döner. Kerem’in üstüne yürür. Sonunda Sıla’yla Tarık’ın evli oldukları ortaya çıkar.

Sıla bu durumda kaldığı için çok üzülür. Kerem buna dayanamaz ve Tarık’la konuşmak için evine gider ama işlerin daha da karışmasına neden olur. Durumu öğrenen Kıymet, Kerem gibi bir kısmeti kaçırmamak için harekete geçer, Meltem’le yolları tekrar kesişir. İkisi bir olup Sıla’ya çok kötü bir oyun planlar.

Sayar ailesi, Ankara’nın en köklü ailelerinden biridir. Baba Cengiz, genç yaşından beri çalışarak işlerini geliştirmiş, oğullarını büyütmüştür. Geleneksel bir baba olan Cengiz için aile her şeydir. Aralarında ne yaşanırsa yaşansın, akşam olunca aynı sofraya oturulur. Ailenin büyük oğlu Tarık, tıpkı babası gibi bir delikanlıdır ve işleri şimdiden devralmış durumdadır. Ortaklarının kızı Meltem ile yıllardır birlikte çalışırlar ve herkes onların evlenmelerini beklemektedir. Tarık’ın hayatı ise Hukuk öğrencisi Sıla’yı tanımasıyla kökünden sarsılır. Önceleri bu kimsesiz kıza yardım etmeye çalışan Tarık, sonraları ona aşık olur. Bu aşk için Tarık ilk defa babasına isyan eder. Ailenin küçük ve uçarı oğlu Emre ise tıp doktorudur. Onun hayatı da Zeynep’e aşık olması ile yepyeni bir yola girer. Bu aşk ile pandoranın kutusu açılır. Anne Arzu’nun yıllardır sakladığı sırlar, Zeynep yüzünden açığa çıkmak üzeredir. Arzu şiddetle bu aşka karşı çıkar, Emre ise annesine karşı çıkarken aileyi sürüklediği kaosun farkında bile değildir. Cengiz öğrendiği gerçeklerle sarsılır. Günün sonunda herkes gene aynı masaya oturabilecek midir? Karakterlerimizin hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanacaklar. Bu sınavdan ise ancak dürüst olanlar alnının akıyla çıkabilecek: Hem kendine, hem hayata karşı dürüst olanlar.

“Beni Bırakma”nın başrollerini Esengül Aypek, Emrah Akduman, Sude Doğar, Özlem Önemli, Berkay Veli ve Çağla Çukurova’nın paylaşıyor.

Bölüm Güncellenecektir.

Beni Bırakma 178.Bölüm Özeti, Beni Bırakma 19 Aralık Çarşamba

Beni Bırakma 178.Bölüm Özeti, Beni Bırakma 19 Aralık Çarşamba

Kullanıcı
Admin
Kanalda toplam 781 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap
5 Yorum Yapıldı
 1. duru gur dedi ki:

  yeter artık

 2. duru gur dedi ki:

  meltem neymiş ya herkezi kandırıyo diziyi duzgunleştırın

 3. semıh tez dedi ki:

  daha saçma konular bulamıyormusun düzgun bir mevzu yokmu tr böylemı hayat

 4. Samet dedi ki:

  Şu ana kadar izlediğim en iyi ilk 3 bölüm arasına kesin girer. Ben bu kadar heyecanlı bir bölüm görmedim. Şu Sıla’nın başına gelenler pişmiş tavuğun başına gelmemiştir 🙂 Umarım en az 3-4 sezon daha ekranlarda kalır.

  1. admin dedi ki:

   çok güzel gidiyorlar başarılı oyunculuklar başarılı hikaye her bölümü heyacan dolu 🙂 teşekkür ederim.