Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Beni Bırakma 142. Bölüm Özeti, Beni Bırakma 30 Ekim Salı Neler Olacak?

1.221 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...

Beni Bırakma 142. Bölüm Özeti, Beni Bırakma 30 Ekim Salı Neler Olacak?

Merhaba değerli Beni Bırakma seyircileri, Beni Bırakma  dizisi gündüz kuşağında en çok izlenen diziler kategorisinde yer almaya devam etmektedir, sizlerinde verdiği destek ile daha iyi yerlerde olacağı kesindir. Bunun için teşekkür ederiz.

Beni Bırakma 142. Bölümde neler olacak, buna hep birlikte bir göz atalım. Okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Arzu bu bölümde; Hülya’dan gördüğünü bildiği bazı şeyler hakkında artık endişe duymayacaktır. Hülya ne görmüştü o konuya gelirsek; Emre ve Zeynep’i birlikte görmüştür. Bu’da Arzu’nun Zeynep’e karşı kullanacağı bir büyük koz olduğu anlaşılacaktır.  Zeynep’in ufacık bir arzusu var o da kolyeyi geri alabilmektir.

Bunun üzerine Cansu’da ise daha çok bilgiye sahiptir sadece kolye değil olay. Emre’nin öğrenmemesi gereken bir çok gerçek bilgiye sahip. Bunu Emre’ye söylememesi gerekiyor. Bu Arada Meltem nasıl kurtulacak Meltem’e ne olacak göreceğiz. Aslan’ın Meltem’i Rüstem’in elinden kurtarılması bekleniyor.

Tarık cephesinde ise Hacer’den şüpheler gün geçtikçe artıyor, Hacer’in kim ve gerçek kimliğinin şüpheleri her seferinde daha da fazlalaşıyor.

Meltem ise yeter ki sırlarım ortaya çıkmasın gerekirse Sıla’yı yok etmeyi bile göze almıştır.  Beni Bırakma 142 özeti bu şekildedir. Sizlerinde eklemek istediği varsa lütfen yorum kısmından bizlere yazın. İyi seyirler dileriz.

Yayın Tarihi    : 30 Ekim 2018 / Salı

Yayın Saati    : 14.00

Yayın Kanalı : Atv

Beni Bırakma 141.Bölüm Özeti, Beni Bırakma 29 Ekim Pazartesi Neler Olacak?

Beni Bırakma 141.Bölüm Özeti, Beni Bırakma 29 Ekim Pazartesi Neler Olacak?

Kullanıcı
Admin
Kanalda toplam 781 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.