Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Beni Bırakma 126.Bölüm Özeti Beni Bırakma 8 Ekim Pazartesi Neler Olacak?

1.007 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...

 

Beni Bırakma 126.Bölüm Özeti Beni Bırakma 8 Ekim Pazartesi Neler Olacak?

Beni Bırakma Dizisi  soluksuz olarak hafta içi her gün atv ekranlarında yoluna devam ediyor. Beni Bırakma dizisi sosyal medya da ve web sitelerinde fazla bir seyirci kitlesine sahip bir dizi olmuştur. Beni Bırakma dizisi yeni gelecek haberlerle sürekli olarak takip edilmektedir. Bizlerde Beni Bırakma dizisi için aldığımız tüyolar ile ve derlemeler ile sizlere en doğru ve hızlı bilgiyi aktarmak için çalışmaktayız. Beni Bırakma dizisi 126.Bölüm 8 Ekim özetini özetini yazımızda bulabilirsiniz.

Beni Bırakma 126. Bölüm Özeti 8 Ekim Pazartesi

Geçen Bölümde cuma günü yayımlanan bölümde Emre’nin kendisinin kimin kurtardığının sorusuna cevap ararken Zeynep’i hastanede görüyor,  Halen kendisinin kurtaranın Zeynep olduğuna inan Emre bir şekilde kendisinin Kurtaranın Zeynep değil Aslında Cansu olduğunu öğrenir. Çünkü Cansu Emre’yi kurtarırken vücudunda yaralanmalar olmuş ve bu yüzden hastanede tedavi altındadır, Ancak işler tabi değişecek biz özeti verdiğimiz için bu yorumda bulunuyoruz, Bu olay tabiki Bora ve Cansu’nun bir planıdır. Cansu’nun vurulması yani, Cansu Emre’yi bu şekilde inandırmak zor olacağını düşündüğü için onu kolundan Bora onu kolundan vurmuştur.

Emre Halen kendisinin Cansu’nun kurtardığını inanmamaktadır ve şüpheleri vardır, nasıl kurtardığını anlatmasını ister, Cansu’nun bir anda bir yalan uydurarak Emre’yi oyalamaya çalıştığı ortada, Daha sonra kendi kafasında düşünen Emre Cansu’nun anlattıkları ile yaşadıkları arasında çok farklılıklar olduğu için Cansu’nun söylediklerine kesinlikle inanmadığına kanaat getirecektir.

Beni Bırakma 126. Bölüm Özeti 8 Ekim Pazartesi özeti şuanda bu kadardır, sizlerde eklemek istediğiniz bir durum varsa yorum altından ekleyerek bizlere yardımcı olabilirsiniz, İyi seyirler dileriz.

Kullanıcı
Admin
Kanalda toplam 781 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.